Stolarz Niemcy- od 2 500 do 2 700 euro netto m-c/168h+ nadgodziny płatne

Szanowni Państwo,

Wszystkie oferty są aktualne, co tydzień publikujemy świeże zestawienie.

Dalsze informacje dotyczące zatrudnienia znajdują się na samym dole pod tabelą, ich treść jest uniwersalna dla wszystkich poniższych ofert pracy. Zapoznaj się z nimi przed złożeniem aplikacji.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się ze mną skontaktować: 0048 600 918 888 Legal Businessi Sp. z o.o.najlepszego!

Figurujemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 28604.

Stolarz
Nr. OfertyKwalifikacjaZadaniaMax WiekSamochód WłasnyLokalizacja
11*Stolarz

Niemiecki co najmniej komunikatywny

Wynagrodzenie przy 168h/22d:
ok. 2650EUR netto
+ nadgodziny płatne
1. Obróbka drewna i innych materiałów
2. Montaż i montaż ogrodzeń i balustrad
3. Piłowanie
4. Struganie
5. Wiercenie
6. Piłowanie
7. Klejenie
8. Praca według rysunków/planów
9. Wymagana jest samodzielna praca
5083301 Traunreut

(Bawaria)
21* Stolarz

Zarobki za 168h/22d:
ok. 2580 EUR netto
po 5 tygodniach ok.
2670 EUR netto
1. Praca wymagająca wysiłku fizycznego
2. Wymagane zdolności manualne
3. Doświadczenie w montażu
4. Montaż elementów drewnianych (elewacje drewniane, elementy drewniane, izolacja)
5. Prefabrykacja elementów w hali
6. Prace remontowe
7. Obsługa elektronarzędzi
8 Pracuj w zespołach 2-3 osobowych
5073450 Neresheim

(Ba-Wy)

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (chyba że w tabeli wskazania są inne)
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy, samochód

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne od 450 do 600 euro, pobierane z wypłaty (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy