Spawacz Niemcy- od 2 700 do 3 000 euro netto m-c/168h+ nadgodziny płatne

Szanowni Państwo,

Wszystkie oferty są aktualne, co tydzień publikujemy świeże zestawienie.

Dalsze informacje dotyczące zatrudnienia znajdują się na samym dole pod tabelą, ich treść jest uniwersalna dla wszystkich poniższych ofert pracy. Zapoznaj się z nimi przed złożeniem aplikacji.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się ze mną skontaktować: 0048 600 918 888 Legal Businessi Sp. z o.o.najlepszego!

Figurujemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 28604.

Spawacz
Nr. OfertyKwalifikacjaZadaniaMax WiekSamochód WłasnyLokalizacja
11* Spawacz TIG

Niemiecki komunikatywny

wynagrodzenie za 168h/22d:
2900 EUR netto
+nadgodziny płatne
1. Spawanie konstrukcji
2. Produkcja jednostkowa i seryjna
3. Obudowy maszyn spawalniczych z blach i ram rurowych metodą TIG
4. Spawanie aluminium i stali nierdzewnej
5. Wykonywanie przygotowań do spawania
6. Szlifowanie spawów
7. Czytanie techniczne rysunki
8. Kontrola wizualna i jakościowa
9. Ogólne czynności pomocnika
5086987 Schwabsoien (Bawaria)
21* Spawacz MIG MAG

Wynagrodzenie za 168h/22d:
2700 EUR netto, od 5 tygodnia 2800 EUR netto

1. Zespawać zespoły zgodnie z rysunkami technicznymi:
2. Precyzyjne zespawać zespoły zgodnie z wytycznymi zawartymi w rysunkach technicznych.
3. Zapewnienie dokładnej realizacji wymagań projektowych.
4. Oddanie do malarni:
5. Zorganizowane dostarczenie złączy spawanych do transportu do malarni.
6. Zapewnienie możliwości transportu zespołów i ich gotowości do następnego etapu przetwarzania.
7. Po powrocie z lakierni dokonać montażu zgodnie z rysunkiem technicznym:
8. Po powrocie z lakierni złożyć zespoły zgodnie z wytycznymi zawartymi na rysunkach technicznych.
9. Koordynacja z malarzami w celu zapewnienia sprawnego zwrotu i montażu.
5033039 Nieheima
31* Spawacz TIG

1. Produkcja konstrukcji i konstrukcji specjalnych wszelkiego rodzaju według rysunków i wykazów części (pojemników, aparatury, wymienników ciepła lub elementów specjalnych)
2. Spawanie wszystkich metali
3. Budowa aparatury dla przemysłu chemicznego, głównie metodą TIG

5088094 Oberteuringen
42* Spawacze

ok. 2890 EUR netto

1. Produkcja konstrukcji spawanych (TIG/MAG/MIG, procesy spawalnicze) ze stali
2. Obróbka końcowa szwów spawalniczych
3. Ciągła kontrola jakościowa i wizualna oraz w razie potrzeby wprowadzanie poprawek
4. Produkcja różnorodnych siatek
5. Obsługa różnych maszyn z zakresu technologii metali (System piłowania, system cięcia plazmowego, nożyce udarowe, stół składany)
6. Znajomość czytania rysunków technicznych
7. Grubość materiału stal miękka 3-60mm
50
56242 Selters
(Rheinland-Pflanz)”

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (chyba że w tabeli wskazania są inne)
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy, samochód

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne od 450 do 600 euro, pobierane z wypłaty (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy