Rzemiosło różne Niemcy- od 2 200 do 2 800 euro netto m-c/168h+ nadgodziny płatne

Szanowni Państwo,

Wszystkie oferty są aktualne, co tydzień publikujemy świeże zestawienie.

Dalsze informacje dotyczące zatrudnienia znajdują się na samym dole pod tabelą, ich treść jest uniwersalna dla wszystkich poniższych ofert pracy. Zapoznaj się z nimi przed złożeniem aplikacji.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się ze mną skontaktować: 0048 600 918 888 Legal Businessi Sp. z o.o.najlepszego!

Figurujemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 28604.

Rzemiosło różne
Nr. OfertyKwalifikacjaZadaniaMax WiekSamochód WłasnyLokalizacja
18* Laminator

Niemiecki co najmniej komunikatywny

Wynagrodzenie przy
168h/22d:
Ok. 2400EUR netto
+ nadgodziny płatne

1.Przygotowanie materiałów do obróbki
2.Cięcie na maszynach sterowanych numerycznie (prefabrykacja)
3.Wytwarzanie elementów z tkanin syntetycznych (produkcja laminatu)
4.Doświadczenie w laminacji na sucho i na mokro
5.Wyposażenie, załadunek i prowadzenie procesu utwardzania piece (autoklaw)
6. Oddzielenie elementów od narzędzi (rozformowanie)
7. Obróbka elementów m.in. B. Szlifowanie, piłowanie i wypełnianie (mechanika)
8. Łączenie elementów lub uzupełnianie elementów o części dodatkowe (montaż)
5004720 Mochau

(Sachsen)
22* Laminator/cutter

168h/22d:
Ok. 2250EUR netto

1. Produkcja elementów z tkaniny syntetycznej (produkcja laminatu)
2. Załadunek, załadunek i wjazd do pieców do utwardzania (autoklaw)
3. Oddzielenie elementów od narzędzi (deformowanie)
4. Obróbka elementów m.in. B. Szlifowanie, piłowanie i wypełnianie (mechanika)
5. Łączenie elementów lub uzupełnianie elementów o elementy dodatkowe (montaż)
6. Przygotowanie, układanie i cięcie laminatu za pomocą wycinarki laserowej
7. Przygotowanie materiałów do obróbki
8. Cięcie na maszynach sterowanych numerycznie (prefabrykacja)

(Sachsen)
31* GWI (od czerwca)

168h/22d:
ok. 2800 EUR netto
(W Wielkiej Brytanii kosztuje 400 €)
1. Wykonanie instalacji sanitarnych na budowach (w promieniu ok. 30 km, gwarantowany codzienny powrót do domu)
2. Wykonanie instalacji białej (toalety, łazienki, umywalki itp.)
3. Uruchomienie i montaż różnych systemów grzewczych (głównie olejowych) grzejników)
4. Montaż i demontaż rur oraz wodociągów
5. Uszczelnianie rur
6. Przeprowadzanie prób szczelności
7. Układanie rur
8. Sprawdzanie sieci rurociągów
9. Lutowanie miękkie i twarde (korzystne, ale nie koniecznie!)
5073450 Neresheim

(Ba-Wy)
41* Praca w hucie

168h/22d:
Ok. 2720 EUR netto
1. Eksploatacja i kontrola instalacji topienia zgodnie z określonymi procedurami i normami
2. Przeprowadzanie analizy topienia za pomocą spektrometru w celu monitorowania jakości topienia
3. Przygotowanie, realizacja i kontrola procesu topienia zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i standardy jakości
4. Konserwacja i serwis topielników, w tym czyszczenie i wymiana części eksploatacyjnych
5. Załadunek topielników surowcem zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi
5084494 Neumarkt-Sankt Veit
52* Kierowcy ciężarówek
łącznie z montażem i demontażem

Wynagrodzenie przy 168h/22d:
Ok. 2150 + płatne UK
1. Przygotowanie mobilnych systemów namiotowych
2. Załadunek systemów namiotowych
3. Wyjazd do klienta końcowego na teren klienta
4. Rozładunek systemów namiotowych
5. Montaż i demontaż namiotów (od 5m do 25m)
6. Umiejętności manualne konieczne
7. Uprawnienia na wózki widłowe będą zaletą, ale nie koniecznością
8. Prawo jazdy C+E (w szczególnych przypadkach wystarczy B+E)
5033397 Rietberg

(NRW)
61* Monter

ok. 2750 EUR netto

1. Budowa i montaż konstrukcji metalowych ogrodu zimowego
2. Montaż odpowiednich konstrukcji u klienta (markizy przeciwsłoneczne, żagle przeciwsłoneczne, okładziny itp.)
3. Montaż konstrukcji tarasowych u klienta końcowego
4. 60 % prace montażowe u klienta / 40% praca w warsztacie
5. Głównie wycieczki jednodniowe (dłuższe wycieczki 3/4 razy w roku)
6. Praca głównie w zespołach dwuosobowych
7. Wymagana znajomość branży metalowej
8. Znajomość spawania jest konieczna zaleta (niekoniecznie konieczna)
9. Materiał: stal, stal nierdzewna, aluminium
5048282 Emsdetten
72* Monter okien

1. Drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne (głównie drewniane, rzadziej szklane)
2. Rolety i elementy przeciwsłoneczne
3. Okna (plastikowe)
4. Bramy przemysłowe i garażowe (bramy segmentowe z kilkoma segmentami, bramy segmentowe boczne, bramy rolowane)
5. Prace naprawcze
6. Raportowanie
5088316 Isny ​​(Bawaria)
81* Cięcie papieru

Ok. 2300 EUR netto
1. Uruchom maszynę do cięcia Polar
2. Dokonaj ustawień
3. Przytnij papier do rozmiaru
4. Sprawdź jakość
5. Konserwacja i czyszczenie maszyny po pracy,
6. Utrzymuj miejsce pracy w czystości.

5012277 Berlina
91* Introligator przemysłowy

ok. 2300 EUR netto
1. Obsługuj maszynę do cięcia Polar
2. Obsługuj systemy dziurkujące Blumer Atlas
3. Dokonaj ustawień
4. Przytnij papier do rozmiaru
5. Sprawdź jakość
6. Konserwacja i czyszczenie maszyny po pracy,
7. Utrzymuj stanowisko pracy w czystości

102* GWI / inżynier ciepłowniczy

1.Montaż i wymiana instalacji grzewczych w blokach mieszkalnych (stare i nowe budynki)
2.Montaż i demontaż elementów instalacji grzewczych
3.Rozwiązywanie problemów i rozwiązywanie problemów w przypadku usterek i awarii
4.Wymiana i instalacja pomp ciepła (wcześniejsze doświadczenia zaletą, ewentualnie po przeszkoleniu)
5.Wykonanie instalacji w obszarze zaopatrzenia w ciepło
6.Montaż instalacji grzewczych w dwuosobowym zespole na budowie
7.Układanie rur do instalacji ciepłej wody użytkowej i grzewczej
8.Wykonywanie prac konserwacyjnych
9.Uszczelnianie połączeń i systemów
5014532 Kleinmachnow

(Brandenburgia)
117* Laminator

ok. 2500EUR netto
1. Realizacja zleceń produkcyjnych według instrukcji produkcyjnych w laminacie
2. Wsparcie przy realizacji zleceń produkcyjnych w zespole
3. Samodzielna kontrola jakości produktu oraz 4. Wdrażanie i przestrzeganie porządku i czystości na stanowisku pracy
4. Znajomość obszar tworzyw sztucznych i kompozytów włóknistych
5. Produkcja jednostkowa i (małoseryjna)
6. Doświadczenie w laminowaniu ręcznym
5004720 Döbeln

(Saksonia)

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (chyba że w tabeli wskazania są inne)
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy, samochód

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne od 450 do 600 euro, pobierane z wypłaty (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy