Pracownik produkcyjny Niemcy- od 2 300 do 2 500 euro netto m-c/168h+ nadgodziny płatne

Szanowni Państwo,

Wszystkie oferty są aktualne, co tydzień publikujemy świeże zestawienie.

Dalsze informacje dotyczące zatrudnienia znajdują się na samym dole pod tabelą, ich treść jest uniwersalna dla wszystkich poniższych ofert pracy. Zapoznaj się z nimi przed złożeniem aplikacji.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się ze mną skontaktować: 0048 600 918 888 Legal Businessi Sp. z o.o.najlepszego!

Figurujemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 28604.

Produkcja
Nr. OfertyKwalifikacjaZadaniaMax WiekSamochód WłasnyLokalizacja
11* Pomocnik drukarza

Niemiecki co najmniej komunikatywny

Wynagrodzenie przy 168h/22d:
Ok. 2300 EUR netto
+ nadgodziny płatne
1. regularne ładowanie maszyn
2. wykonywanie czynności związanych z pakowaniem wytworzonych produktów
3. regularne sprawdzanie dobrej jakości druku
4. sortowanie egzemplarzy o złej jakości
5. przekazywanie produktów do wysyłki
6. stała kontrola wzrokowa łącznie z raportowaniem do zmiany liderzy
5086687 Kaisheim
(Bayern)
22* Pracownicy produkcyjni (w betoniarni)

2500 EUR netto
1. Produkcja kostki betonowej/kamienia
2. Wizualna kontrola kamieni pod kątem uszkodzeń
3.Prace szalunkowe
4. Prace betoniarskie
5. Mile widziane doświadczenie z betonem
6. Szalowanie wyrobów, czyszczenie, a następnie betonowanie
7. Praca w fabryce
8 . Ciężka praca
5595180 Berg

(Bayern)
33* Ustawiacz maszyn

ok. 2400 EUR netto

1. Ustawianie i wyposażanie automatycznych maszyn montażowych oraz związanych z nimi urządzeń peryferyjnych
2. Zapewnienie i monitorowanie procesów produkcyjnych – montaż
3. Wsparcie w optymalizacji czasów cykli i procesów pracy na montażu z uwzględnieniem wymaganej jakości
4. Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek na linii produkcyjnej automaty montażowe i urządzenia peryferyjne
5. Wsparcie podczas produkcji i testowania
6. Dokumentacja konserwacji i napraw
7. Przestrzeganie wytycznych dotyczących ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy
8. Instruktaż operatorów maszyn
5058675 Hemer (50 km od Dortmundu)
47* Asystentów produkcyjnych
(praca ciężka)

ok. 2315 EUR netto (plus dodatki)
1. Montaż systemów rurowych zgodnie z instrukcją pracy
2. niezależna kontrola jakości wyrobów i realizacja specyfikacji jakościowych zgodnie ze schematami
3. wytrzymałość fizyczna (podnoszenie niedoprzędów 25kg.)
4. przydatność do pracy na wysokościach, np. praca na drabinie na wysokość 2m
5. podstawowa znajomość obsługi sprzętu pomiarowego
6. Podstawowa wiedza techniczna
7. Produkcja jednostkowa i (małoseryjna)
8. Brak alergii skórnych i problemów z oddychaniem
9. Podstawowa znajomość komputera PC, na potrzeby małych wpisy
5004720 Döbeln

(Saksonia)

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (chyba że w tabeli wskazania są inne)
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy, samochód

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne od 450 do 600 euro, pobierane z wypłaty (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy