Operator maszyn Niemcy- od 2 400 do 3 000 euro netto m-c/168h+ nadgodziny płatne

Szanowni Państwo,

Wszystkie oferty są aktualne, co tydzień publikujemy świeże zestawienie.

Dalsze informacje dotyczące zatrudnienia znajdują się na samym dole pod tabelą, ich treść jest uniwersalna dla wszystkich poniższych ofert pracy. Zapoznaj się z nimi przed złożeniem aplikacji.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się ze mną skontaktować: 0048 600 918 888 Legal Businessi Sp. z o.o.najlepszego!

Figurujemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 28604.

Operator
maszyn
Nr. OfertyKwalifikacjaZadaniaMax WiekSamochód własnyLokalizacja
13* Tokarze CNC (od 20 maja)

Niemiecki co najmniej komunikatywny

Wynagrodzenie przy 168h/22d:
Ok. 2800 EUR netto
+ nadgodziny płatne
1. Obsługa tokarek CNC ze sterowaniem Siemens od trzech do pięciu osi
2. Ustawianie i przezbrajanie maszyn CNC po szkoleniu
3. Obróbka detali zgodnie z rysunkami technicznymi
4. Wykonywanie pomiarów maszynowych i ręcznych oraz sprawdzanie podanych tolerancji
5. Testowanie wyprodukowanych detali
6. Wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych
7. Monitorowanie procesu produkcyjnego
8. Wykonywanie poprawek na maszynie
9. Praca w małych seriach
5573469 Riesburg – Pflaumloch

(Ba-Wy)
25* Tokarze CNC

Zarobki przy 168h/22d:

1. Obsługa i monitorowanie maszyn CNC
2. Ustawianie i obsługa maszyny CNC zgodnie z instrukcją pracy
3. Stosowanie różnych urządzeń pomiarowych
4. Mocowanie i odblokowywanie detali za pomocą elektrycznie sterowanych narzędzi podnoszących
5. Obróbka małych i dużych detali, z uwzględnieniem odpowiednich materiałowy
6. Transport wewnętrzny detali wózkami widłowymi
7. Przeprowadzanie konserwacji maszyny zgodnie z planem konserwacji
8. Wprowadzanie danych eksploatacyjnych
5024966 Sörup

(Szlezwik-Flensburg)
32* Tokarze CNC

ok. 2800 EUR netto
1. Zaplanuj etapy pracy w oparciu o dokumentację techniczną
2. Przygotowuj tokarki sterowane CNC do procesu produkcyjnego
3. Konieczna znajomość systemu sterowania MAZATROL
4. Zmiany narzędzi
5. Jeśli to możliwe, drobne korekty programu po błędnych przebiegach próbnych lub zmianach maszyny
6. Próbne badania gotowych części
. 7. Gotowość operacyjna maszyn i narzędzi do obróbki
5068196 Mannheim

(Badenia-Wirtembergia)
45* Tokarze CNC

Wynagrodzenie przy 168h/22T:

1.Ustawianie i obsługa tokarek CNC (EMAG, Schütte itp.)
2.Pożądana znajomość sterowania Siemens Sinumerik lub Heidenhain
3.Pożądane drobne korekty programu w przypadku odchyleń
4.Wsparcie przy uruchomieniu nowych produktów na tokarkach CNC
5. Optymalizacja bieżących procesów
6. Konserwacja i pielęgnacja systemów/maszyn i towarzyszącego im sprzętu roboczego
7. Kontrola jakości gotowych części jest absolutnie konieczne. Zadania testowe i pytania mogą pochodzić również od klienta)
5497828 Markheitdenfeld

(Bayern)
51* Stolarz CNC

ok. 3000 EUR netto od 5 tygodni

1Głównym zadaniem jest frezowanie szerokiej gamy materiałów na kampery
2.Pojedyncze części i produkcja seryjna
3.Programowanie, testowanie, zmiana i wykonywanie określonych serii produkcyjnych
Dodatkowe wsparcie ze strony frezowania CNC frezy
4.Sortowanie różnych materiałów na odpowiednie Urządzenia
5.Wymiana i pomiar narzędzi
6.Realizacja zamówień według zadanych planów produkcyjnych
7.Konserwacja i lekka konserwacja maszyny CNC
8.Czytanie dokumentacji technicznej
9.Obsługa frezarek CNC do produkcji mebli
10. Sterowanie Woodwopem (pierwsze doświadczenie z programowaniem
5496132 Schluesselfeld

(Bawaria)
63* Frez CNC

ok. 2700 EUR netto
1. Obsługa, ustawianie i ustawianie obrabiarek CNC (głównie tokarek i frezarek) niektórych z półzawieszeniem i pełnym zawieszeniem
2. Przeprowadzanie wymian i korekt narzędzi
3. Praca i pomiary zgodnie z planem testów oraz samodzielny pomiar (również na maszynach pomiarowych)
4. Dokonywanie korekt wymiarowych
5. Korekta błędów w układach/połączeniach
6. Wizualna kontrola detali
5434376 Immenhausen

(Hesja)
74* Tokarz CNC

Ok. 2700 EUR netto

(Hesja)
81* Tokarz CNC

Ok. 2750 EUR netto

1.Wytwarzanie skomplikowanych dużych części i detali metodą toczenia według rysunków w indywidualnej produkcji
2.Czytanie rysunków technicznych
3.Ustawianie tokarek CNC (naprawdę dużych tokarek)
4.Doświadczenie w sterowaniu maszyną Siemens Sinumerik 840D
5.Wytwarzanie gwintów i pasowań
6. Wykonanie zadań transportowych przy użyciu dźwigów pomostowych sterowanych podłogowo (atest, jeśli już jest, świetnie, jeśli nie, można to zrobić w firmie)
7. Konserwacja i pielęgnacja parku maszynowego
8. Kontrola jakości (kontrola wymiarowa i dokumentacja)
9. Części: średnice 500…1600 mm,
              długości detali 1500…. Masa jednostek 10 000 mm
              do 60 000 kg
5001609 Grödtiz

(Saksonia)
94* Tokarze lub frezerzy CNC

Wynagrodzenie przy 168h/22 dni:
1. Obsługa tokarek CNC ze sterowaniem Fanuc
2. Ustawianie na maszynach wielowrzecionowych
3. Zmiany narzędzi na maszynach wielowrzecionowych, tutaj trzeba wymienić kilka narzędzi zamiast jednego
4. Wykonywanie pomiarów ręcznych
5. Ponowna regulacja
6 Monitorowanie maszyny
7. Kontrola jakości

5487724 Ottobeuren

(Bawaria)
103* Frezarki CNC / tokarki CNC

Wynagrodzenia przy 168h/22T:

1. Sterowanie Siemens Sinumerik 840D
2. Obsługa maszyn CNC 3 i 5 osiowych
3. Samodzielna zmiana produktu poprzez zmianę programów
4. Dodatkowo konfigurowanie, koordynowanie i uruchamianie nowych urządzeń łącznie z dopasowaniem programów, nowymi startami
5. Samodzielność pracowników badanie
6. Czytanie rysunków i Praca zgodnie z planami pracy
7. Używanie urządzeń pomiarowych
8. Monitorowanie bieżącej produkcji
9. Zapewnienie produkcji części
10. Ilości i jakość zgodnie ze specyfikacjami
5536199 Rotenburg ad Fulda
(Hesja)
111* Operator maszyny drukującej

Wynagrodzenie za 168h/22d
ok. 2500 EUR netto
1. Obsługa systemów introligatorskich lub systemów cięcia papieru
2. Wyposażenie maszyn
3. Ustawianie i regulacja maszyn po szkoleniu
4. Wykonywanie mniejszych prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie z planem konserwacji
5. Kontrola i monitorowanie procesu produkcyjnego
6. Obsługa maszyn drukujących 4-kolorowych
7. Ciągłe testowanie w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości druku
5086687 Kaisheim
(Bayern)
121* Giętarka CNC

1. Ustawianie i obsługa pras krawędziowych sterowanych CNC firmy TRUMPF
2. Przeprowadzanie oględzin
3. Samodzielna wymiana narzędzi
4. Konwersja maszyn
5. Praca zgodnie z rysunkami technicznymi
6. Niezależna kontrola części przed ich przekazaniem/zatwierdzeniem
7 Samodzielny wybór programu
8. Wdrożenie działań zapewniających jakość
9. Zapewnienie płynnego procesu produkcyjnego
10. Konserwacja, pielęgnacja i naprawa maszyn
11. Ewentualnie. ręczna obróbka końcowa przedmiotu
12. Ogólne czynności pomocnicze
5086987 Schwabsoien (Bawaria)
131* Operator maszyny – drukarnia

ok 2500 EUR netto
5086609 Donauwörth (Bawaria)
143* Ustawiacz maszyn

ok. 2400 EUR netto

1. Ustawianie i wyposażanie automatycznych maszyn montażowych oraz związanych z nimi urządzeń peryferyjnych
2. Zapewnienie i monitorowanie procesów produkcyjnych – montaż
3. Wsparcie w optymalizacji czasów cykli i procesów pracy na montażu z uwzględnieniem wymaganej jakości
4. Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek na linii produkcyjnej automaty montażowe i urządzenia peryferyjne
5. Wsparcie podczas produkcji i testowania
6. Dokumentacja konserwacji i napraw
7. Przestrzeganie wytycznych dotyczących ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy
8. Instruktaż operatorów maszyn
5058675 Hemer (50 km od Dortmundu)
151* Operator maszyn CNC

Ok. 2890 EUR netto
1. Praca z granitem
2. 90% maszyn jest samodzielnie budowanych i rozwijanych
3. Wcześniejsze doświadczenie ze sterowaniem 840D będzie zaletą
4. Piłowanie, szlifowanie, wiercenie
5. Szlifowanie ręczne, suszenie
6. Klejenie wkładek metalowych
7. Precyzja montaż
8. Pomiar, monitorowanie maszyny
9. Kontrola jakości
5035614 Aßlar

(Hesja)

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (chyba że w tabeli wskazania są inne)
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy, samochód

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne od 450 do 600 euro, pobierane z wypłaty (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy