Mechanik przemysłowy- 86698 Oberndorf am Lech Bayern- 3 000 euro netto m-c/168h+ nadgodziny płatne

Zakres obowiązków:

  1. Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych na maszynach produkcyjnych
  2. przeprowadzanie napraw
  3. Niezależna analiza błędów i dostosowana do potrzeb eliminacja usterek
  4. Optymalizacja procesu produkcyjnego
  5. Wymiana części zużywających się mechanicznie w maszynach

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy, samochód

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne od 450 do 600 euro (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy