Mechanik, Monter przemysłowy- od 2 700 do 3 000 euro netto m-c/168h+ nadgodziny płatne

Szanowni Państwo,

Wszystkie oferty są aktualne, co tydzień publikujemy świeże zestawienie.

Dalsze informacje dotyczące zatrudnienia znajdują się na samym dole pod tabelą, ich treść jest uniwersalna dla wszystkich poniższych ofert pracy. Zapoznaj się z nimi przed złożeniem aplikacji.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się ze mną skontaktować: 0048 600 918 888 Legal Businessi Sp. z o.o.najlepszego!

Figurujemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 28604.

Mechanik/Monter
przemysłowy
Nr. OfertyKwalifikacjaZadaniaMax WiekSamochód WłasnyLokalizacja
12* Mechanik przemysłowy

Niemiecki komunikatywny

Wynagrodzenie za 168 godzin/22 dni:
ok. 2750 EUR netto
+ nadgodziny płatne

1. Montaż zespołów i układów według specyfikacji
2. Montaż przewodów hydraulicznych
3. Montaż zespołów pneumatycznych
4. Wymiana lub przebudowa istniejących układów, modernizacja
5. Montaż szaf sterowniczych i sterowań
6. Prace przyłączeniowe szaf sterowniczych i rozdziałów mocy
7.Montaż skomplikowanych systemów rurowych na zakładach przemysłowych (chłodzenie, sprężone powietrze i granulaty/miele)
8.Wstępny odbiór mediów
9.Produkcja wielkogabarytowych elementów i konstrukcji z zakresu inżynierii mechanicznej
10.Wytwarzanie połączeń rurowych ( połączenia spawane, prasowane i śrubowe)
11.Badania funkcjonalne samodzielnie wykonanych złożeń
12.Składanie elementów takich jak rury, kształtki i kształtki w linię
5056242 Selters
(roślina w Nadrenii)”
22* Mechanik przemysłowy

1. Montaż przed i końcowy
2. Obróbka skomplikowanych komponentów
3. Konserwacja i pielęgnacja maszyn zgodnie z ustalonym planem konserwacji
4. Wsparcie wewnętrznego uruchomienia
5. Przygotowanie maszyn do wysyłki
6. Czytanie i zrozumienie informacji technicznych rysunki
7. Ustawianie maszyny i towarzyszenie klientom w uruchomieniu po przeszkoleniu
8. Wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych
9. Pożądana znajomość technik spawania – (TIG, MAG, MIG i elektroda)
5086920 Denklingen
311* Inżynier mechanik na montażu wstępnym lub końcowym

zarobki za 168h/22d:
3000 EUR netto
1. Montaż wstępny/końcowy różnych zespołów
2. Wsparcie do momentu uruchomienia maszyn pakujących
3. Wdrożenie odpowiednich testów i środków zapewnienia jakości

5087787 Wolfertschwenden
41* Monter budowlany

Wynagrodzenie za 168h/22d:
2700 EUR netto, od 5 tygodnia 2800 EUR netto

1. Wykonywanie prac spawalniczych metodą MIG/MAG dla spoin pachwinowych w zakresie 3-8 mm
2. Wspieranie prac konstrukcji metalowych i projektów pneumatyki
3. Utrzymanie maszyn i instalacji zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i normami
4. Stosowanie fachowych umiejętności rzemieślniczych w naprawach i pracach konserwacyjnych
5. Wprowadzenie wiedzy mechanicznej w celu optymalizacji procesów pracy
5092696 Flossenbürg
Bawaria)”
51* Mechanik przemysłowy

ok. 2700 EUR netto
ok. 2800 EUR netto od 5 tygodnia
1. Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych instalacji
3. Pomiary, badania i prace zgodnie z przepisami prawa (np. VDE)
4. Dokumentacja czynności i przeprowadzonych konserwacji
5. Zapewnienie prawidłowego stanu instalacji elektrycznych i mechanicznych oraz sprzęt
Bawaria)”

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (chyba że w tabeli wskazania są inne)
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy, samochód

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne od 450 do 600 euro, pobierane z wypłaty (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy