Lakiernik samochodowy Niemcy- od 2 700 do 2 900 euro netto m-c/168h+ nadgodziny płatne

Szanowni Państwo,

Wszystkie oferty są aktualne, co tydzień publikujemy świeże zestawienie.

Dalsze informacje dotyczące zatrudnienia znajdują się na samym dole pod tabelą, ich treść jest uniwersalna dla wszystkich poniższych ofert pracy. Zapoznaj się z nimi przed złożeniem aplikacji.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się ze mną skontaktować: 0048 600 918 888 Legal Businessi Sp. z o.o.najlepszego!

Figurujemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 28604.

Lakiernik samochodowy
Nr. OfertyKwalifikacjaZadaniaMax WiekSamochód WłasnyLokalizacja
11* Lakiernik samochodowy

Niemiecki co najmniej komunikatywny

Wynagrodzenie za 168h/22d:
ok. 2800 EUR netto
ok. 2900 EUR netto od 5 tygodnia
+ nadgodziny płatne
1. Szlifowanie części plastikowych i metalowych
2. Przygotowanie i obróbka
3. Wykańczanie, odolejanie, maskowanie
4. Szpachlowanie
5. Lakierowanie części pojazdów mechanicznych
6. Malowanie środkiem Glasurit (marka) w kabinie lakierniczej za pomocą pistoletu kubkowego
7. Montaż i demontażu części pojazdów mechanicznych

4983661 Lenggries

(Bawaria)
21* Lakiernik samochodowy

ok. 2750 EUR netto

1. Usuwanie uszkodzeń lakieru po wypadkach.
2. Prace przygotowawcze: piaskowanie, szpachlowanie, modelowanie nadwozia, gruntowanie i wypełnianie, pokrywanie, maskowanie
3. Wykonanie napraw lakierniczych w procesie 2 i 3 warstwowym z dopasowaniem kolorystyki i wymieszaniem materiału przy pomocy komputera mieszającego
4 Naprawa pojazdów powypadkowych
5. Samo malowanie odbywa się w specjalnej kabinie z odsysaniem pyłu
6. Metoda – pistolet kubkowy Zgłaszający powinien umieć mieszać farbę i kolory
7. Demontaż i montaż pomalowanych elementów na pojazdach
5050126 Bergheim

(NRW)
31* Piaskarz

ok. 2900 EUR netto od 5 tygodni
1. Oczyszczenie i przygotowanie powierzchni
2. Konfiguracja i kalibracja sprzętu do piaskowania:
3. Instalacja i regulacja sprzętu do piaskowania, w tym sprężarek powietrza, kabin i systemów piaskowania.
4. Wykonywanie prac piaskowych:
5. Kontrola ilości i szybkości podawania ścierniwa: Monitorowanie i regulacja ilości i szybkości piaskowania
6. Kontrola powierzchni: Sprawdzanie obrobionych powierzchni pod kątem jakości, kompletności i ewentualnych nieprawidłowości.
7. Konserwacja instalacji strzałowych.
4586663 Bäumeheim

(Bawaria)
41* Lakiernik samochodowy

1. Malowanie natryskowe kabin samochodów osobowych/małych vanów/czasami samochodów zabytkowych/
Metoda II – pistolet kubkowy do mieszania farby i kolorów, wnioskodawca powinien używać kubków.
3. Należy zapewnić demontaż i montaż pomalowanych części pojazdów

5037603 Holzminden

(NRW)
51* Malarz przemysłowy

Zarobki za 168h/22d:
ok. 2900 EUR netto

1. Wymagane wykształcenie (malarz/lakiernik) (szkoła zagraniczna, nie niemieckie)
2. Min. 3 lata doświadczenia zawodowego
3. Malowanie na mokro różnych części
4. Malowanie pojedynczych części i małych serii
5. Samodzielne ręczne mieszanie farby zgodnie z dokumentacją
6. Gruntowanie i lakierowanie części
7. Częściowe malowanie kilkoma warstwami
8. Wykonane części aluminium i stali
9. Wymagane doświadczenie w szlifowaniu i szpachlowaniu
10. Malowanie airlessem i Airmixem, a także pistoletem kubkowym
11. Głównie malowanie w kabinie
12. Prace przygotowawcze i wykończeniowe wykonują zazwyczaj inni pracownicy, w razie potrzeby z pomocą
5096149 Breitengüßbach

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (chyba że w tabeli wskazania są inne)
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy, samochód

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne od 450 do 600 euro, pobierane z wypłaty (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy