Elektryk Niemcy- od 2 700 do 3 000 euro netto m-c/168h+ nadgodziny płatne

Szanowni Państwo,

Wszystkie oferty są aktualne, co tydzień publikujemy świeże zestawienie.

Dalsze informacje dotyczące zatrudnienia znajdują się na samym dole pod tabelą, ich treść jest uniwersalna dla wszystkich poniższych ofert pracy. Zapoznaj się z nimi przed złożeniem aplikacji.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się ze mną skontaktować: 0048 600 918 888 Legal Businessi Sp. z o.o.najlepszego!

Figurujemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 28604.

Elektryk
Nr. OfertyKwalifikacjaZadaniaMax WiekSamochód własnyLokalizacja
11* Elektryk przemysłowy

Niemiecki co najmniej komunikatywny

Wynagrodzenie przy 168h/22d:
Ok. 2700 EUR netto
+ nadgodziny płatne
1. Znajomość technologii PLC (Tia portal) jest konieczna, aby móc odczytać błędy i dokonać drobnych poprawek
2. Regulacje, konfiguracje, a przede wszystkim rozwiązywanie problemów z systemami elektrycznymi i zautomatyzowanymi wyspami produkcyjnymi
3. Znajomość technologii robotów (ABB , Epson ) byłby opcjonalnie jeszcze lepszy

5016792 Zehdenick
(Brandenburgia)
21* Firma elektryk

Wynagrodzenia przy 168h/22 dni:
ok. 3000 EUR netto

1. Wsparcie, konserwacja i naprawa maszyn eksploatowanych w firmie (tokarki, centra frezarskie) oraz energetyki i techniki budowlanej
2. Zapewnienie dyspozycyjności systemów i maszyn poprzez stałe utrzymanie gotowości operacyjnej, usuwanie usterek i optymalizację systemów
3. Samodzielnie ograniczanie, identyfikacja i eliminowanie przyczyn awarii
4. Rozwiązywanie problemów, usuwanie usterek
5. Uruchomienie i testowanie maszyn
6. Tworzenie schematów obwodów przy użyciu programów do rysowania CAD
7. Ścisła współpraca ze wszystkimi pracownikami produkcji
8. Ogólne prace elektroniczne
9. Działalność rzemieślnicza (okablowanie, okablowanie)
10. Obsługa sterowników Siemens S5, S7 i NC/CNC
5536199 Rotenburg ad Fulda
(Hesja)
31* Elektryk przemysłowy

ok. 2900 EUR netto
1. Konserwacja zapobiegawcza obrabiarek i systemów odlewniczych
2. Rozwiązywanie problemów w obrabiarkach i systemach odlewniczych
3. Wsparcie i realizacja nowych systemów i konwersji
4. Konserwacja ze szczególnym uwzględnieniem prac elektrycznych

5024966 Sörup

(Szlezwik-Flensburg)
42* Elektryk Przemysłowy

1. Przeczytaj schematy obwodów
2. Moc: 230-400 V
3. Doświadczenie w pracy z prądem stałym i przemiennym
4. Rozwiązywanie problemów w maszynach
5. Przetwornica częstotliwości -> odczyt błędów z wyświetlacza) Zaletą
6. Znajomość PLC (korzyść)
7. Technologia sterowania – czujniki
8. Konserwacja maszyn
9. Analiza (umiejętność oceny)
10. Należy przeprowadzić rozwiązywanie problemów i różne ustawienia na maszynie
11. Sprawdź i podłącz czujniki
5007580 Ronnenburg

(Tühringen)
52* Firma elektryk

ok. 2800 EUR netto
ok. 2900 EUR netto, ale za 5 tydzień
1. Praca na wysokości do 6 metrów (wymagana wysokość)
2. Wyszukiwanie błędów maszyny (procedura PLC)
3. Przeciąganie kabli na stanowiskach maszynowych
4. Konserwacja maszyny / konserwacja Konserwacja
„Cuba” Robert
5. Okablowanie szaf sterowniczych, jeśli to konieczne
6. Przeczytaj schematy obwodów
. 7. Hydraulika/pneumatyka – Wiedza jest zaletą

5092696 Flossenbürg
(Bawaria)
61* Firma elektryk

Wynagrodzenia przy 168h/22d:
ok. 2820EUR netto
1. Konserwacja, naprawa i konserwacja naszego systemu
2. Przeprowadzanie testów jakości
3. Tworzenie i utrzymywanie planów konserwacji
4. Planowanie, ustawianie i uruchamianie elementów sterujących maszyn
5. Zarządzanie energią zgodnie z ISO 50.001

5083347 Pfarrkirchen
(Bawaria)
71* Elektryk

Wynagrodzenie przy 168h/22 dni:
ok. 2700 EUR netto
1. Dystrybutor prądu (rozdzielacz budowlany, mały dystrybutor, dystrybutor eventowy)
2. Montaż mechaniczny i elektryczny zgodnie z
3. Planem produkcji i schematem połączeń; w razie potrzeby szafa sterownicza
4. Obróbka ręczna (wkrętarka akumulatorowa)
5. Kontrola jakości

5074405 Gaildorf
(Badenia-Wirtembergia)
87* Elektryk przemysłowy

1. Okablowanie maszyn i jednostek sterujących zgodnie z planami instalacji
2. Przeprowadzanie prac pomiarowych i testowych na naszych maszynach
3. Uruchomienie elektryczne systemów w domu
4. Okazjonalne zlecenia serwisowe w terenie

5087787 Wolferrtschwenden (Bawaria)
91* Inżynier serwisu

Niemiecki co najmniej dobry

Wynagrodzenie przy 168h/22T:
Ok. 3000 EUR netto

1. Sprawdzanie kompletności dokumentów zamówienia i dostępności materiałów oraz ich samodzielne uzupełnianie oraz 1. Zgłaszanie braków magazynowych
2. Sprawdzanie, zgłaszanie i eliminowanie ewentualnych błędów (istotnych)
3. Dostarczenie, konwersja i regulacja urządzeń testujących i montażowych
4. Profesjonalny montaż Montaże zgodnie z planem i instrukcją
5. Samodzielne badania pośrednie i testy funkcjonalne
6. Przeprowadzanie odbiorów końcowych, testów i atestów wyrobów oraz pełnej dokumentacji
101* Elektryk konstruktor szaf rozdzielczych

1. Musi umieć czytać schematy elektryczne
2. Wykonywać częściowe instalacje
3. Pracownicy jeżdżą samochodami służbowymi na montaże
4. Załadunek i rozładunek samochodów służbowych
5. Okablowanie i podłączanie szaf sterowniczych / doświadczenie mile widziane!!! – Ważne
6. Ogólne zrozumienie techniczne

5073447 Oberkochen

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (chyba że w tabeli wskazania są inne)
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy, samochód

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne od 450 do 600 euro, pobierane z wypłaty (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy