...

Dla pracodawcy

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 Rekrutacja pracowników stałych

Rekrutujemy pracowników na każde stanowisko, mamy swoje sposoby dotarcia z Państwa ofertą do potencjalnego kandydata. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wyważając balans potrzeb między pracodawcą, a pracownikiem. 

Baza pracowników

Po przez wstępną weryfikację znajdujemy odpowiednich kandydatów, następnie pomagamy w czynnościach związanych z ostateczną selekcją na dane stanowisko. Proces składa się z kilku etapów i może trwać od kilku dni do miesiąca czasu.

Szersza współpraca

Podpisujemy umowy również z kontrahentem, który potrzebuje pracowników przez cały rok, jak i z takim, który poszukuje pracowników na większą skalę, np. na produkcję. Skupiamy się na pracy, a nie na obietnicach. Zawsze dajemy z siebie wszystko grając z Państwem w otwarte karty.

Partnerzy z Dubaju

Specjalizujemy się w rekrutacji, selekcji i sprowadzaniu angielskojęzycznych pracowników  produkcyjnych i wykwalifikowanych z Azji i Afryki (Filipiny, Indonezja, Indie, Nepal, Bangladesz, Pakistan, Kenia, Nigeria i inne). Czas procedury wizowej i organizacja przylotu       do miejsca pracy np. do Polski, liczony od daty wystawienia zezwolenia na pracę typu A w Urzędzie Wojewódzkim to ok. 2- 3 miesiące. Siedziba firmy znajduje się w Dubaju, gdzie nasi partnerzy posiadają własne biuro, przeznaczone do rekrutacji i selekcji osób pracujących na Bliskim Wschodzie.

Pracownicy z Azji i Afryki

  • ze względu na fakt, że jest ich językiem urzędowym, posługują się angielskim na poziomie komunikatywnym; dobrym; czy bardzo dobrym, (co jest sprawdzane na miejscu i dodatkowo weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Polskim Konsulem)
  • ze względu na pozostanie przez długi czas na tych samych stanowiskach, są wydajniejsi w pracy, którą z czasem są w stanie opanować do perfekcji
  • często są doświadczeni w zakładach produkcyjnych, czy usługowych, w krajach m. in. takich jak: Japonia; Tajwan; Korea Południowa; Singapur; czy ZEA
  • są stabilni na przyjętych stanowiskach pracy, których raczej przez dłuższy okres czasu nie zmieniają, pozostając w tym samym miejscu, ze względów formalnych i proceduralnych.