Budowlaniec wykończeniowy Niemcy- wynagrodzenie od 13, 00 do 14, 00 euro netto/1h- różne lokalizacje- zakwaterowanie bezpłatne (pokój 1-osobowy)

Niemcy wykończenia wnętrz

Stanowisko – pracownik do wykończeń

Bezpośredni pracodawca

Podpisanie niemieckiego kontraktu
Wynagrodzenie-  od 13 € netto
Stawka godzinowa netto wynosi od 13 do 14 euro, w zależności od poziomu umiejętności i znajomości języka.

Harmonogram prac: Pon.- Pt.( 8-10 godz. / dzień) + sobota

Noclegi-bezpłatne
Zawsze dostępny pokój dla 1 osoby!

OBOWIĄZKI:
 Prace malarskie, regipsy, układanie dywanów, paneli, kafli, tynkowanie, na obiektach budowlanych

WYMAGANIA:
 Doświadczenie zawodowe- wymagane;
 Minimalna znajomość języka * – podstawowa (wystarczająca do pracy na budowie). Możliwe – że z dwóch pracowników tylko jeden mówi po niemiecku- to też jest w porządku.

Posiadanie własnego auta będzie atutem.

Wyślij aplikację
Click or drag a file to this area to upload.

Ostatnio dodane oferty pracy